Sportovní činnost

Jakožto tělocvičná jednota se věnujeme zejména sportovní činnosti. 53 členů naší jednoty jsou členy sportovní všestrannosti. Muži se věnují především volejbalu, ženy aerobiku. Dále máme zřízen oddíl cvičení rodičů s dětmi. Staráme se také o údržbu tenisových kurtů.
Po organizační stránce řídí a koordinují sportovní činnost (především v oblasti sportovní všestrannosti - tj. nevýkonostní cvičení a tělovýchovné aktivity, pobyt v přírodě, hromadná cvičení) náčelník a náčelnice jednoty, kteří spolupracují s vedoucími všech oddílů. Oba jsou také členy výboru jednoty. Rozdělení této činnosti na náčelníka a náčelnici vychází z dřívější sokolské tradice, kde se náčelnictvo skládá ze dvou hlavních složek – náčelnictva mužů a náčelnictva žen, ovšem v naší jednotě obě tyto složky pracují společně.
Naše jednota využívá pro sportovní činnost dva tenisové kurty, travnaté fotbalové hřiště, tělocvičnu a posilovnu.

Každoročně pořádáme turnaj ve stolním tenise - Memoriál Jana Jaška. Tohoto turnaje se účastní družstva z celé republiky.

Náčelník jednoty: Vladimír Bajer                 Náčelnice jednoty: Šárka Kaislerová

Vedoucí oddílů

Volejbal: Filip Venský